Teslimat ve İade

Kargo İle Adrese Teslim

Gireceğiniz açık adres bilgilerine göre teslimatınız kargo yoluyla bu lokasyona yapılacaktır.

İade Koşulları

Ürünü aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade arzunuza göre veya tarafımızdaki bir hata nedeniyle gerçekleştirilebilir.

Unutmayın ki, ürün yalnızca eksiksiz bir sette, tüm paket ve içerikleriyle birlikte, kullanılmamış durumda kabul edilir.

İade kargo ile yapılır ve kargo ücreti alıcıya aittir.

İadeler, tamamlanmış başvuru ve satın alma gerçeğini ve koşullarını doğrulayan satış fişi (fatura) üzerinden yapılır.

İade süresi: iade edilen malların depoda teslim alındığı tarihten itibaren en geç 10 gün içerisinde yapılır. Ödenene meblanın iadesi hesaba banka havalesi (EFT) ile yapılır.

Tam Liste:

1
Evde hastalıkların önlenmesi ve tedavisi için ürünler (metal, kauçuk, tekstil ve diğer malzemeler, aletler, tıbbi cihazlar ve ekipmanlar, ağız hijyeni ürünleri, gözlük camları, çocuk bakım ürünleri, temizlik malzemeleri ve hijyen maddeleri), ilaçlar.
2
Kişisel hijyen malzemeleri (diş fırçaları, taraklar, saç tokaları, saç maşasıları, peruklar, saç parçaları ve benzeri ürünler).
3
Parfümeri ve kozmetik ürünleri.
4
Tekstil ürünleri (pamuk, keten, ipek, yün ve sentetik kumaşlar, kumaşlar - bantlar, dantel, dantel ve diğerleri gibi dokumasız malzemelerden mallar); kablo ürünleri (teller, kablolar, kablolar); inşaat ve kaplama malzemeleri (linolyum, film, halı ve diğerleri) ve metre ile satılan diğer ürünler.
5
Dikiş ve triko (çamaşır, çorap).
6
Tek kullanımlık yemekler dahil olmak üzere polimerik malzemelerden gıda ile temas eden ürünler ve malzemeler (bulaşık ve sofra takımı ve mutfak aksesuarları, kapların ve gıdanın depolanması ve taşınması için ambalaj malzemeleri).
7
Ev kimyasalları, böcek ilaçları ve zirai kimyasal maddeler.
8
Ev mobilyaları (mobilya takımları ve setleri)
9
Değerli metallerden ve (veya) değerli taşlardan, kıymetli taşlardan mücevherat ve diğer ürünler.
10
Otomobiller ve moto ürünleri, römorklar ve onlar için araç plakaları; tarımsal işlerin küçük ölçekli mekanizasyonu için mobil araçlar; zevk zanaat ve diğer ev zanaat.
11
Garanti süreleri belirlenmiş olan teknik olarak karmaşık tüketim malları (metal kesme ve ağaç işleme ev makineleri; elektrikli ev aletleri; elektronik ev eşyaları, ev bilgisayarları ve çarpma ekipmanları; fotoğraf ve sinema ekipmanları; telefon setleri ve faks ekipmanları; elektronik müzik aletleri; elektronik oyuncaklar, evsel gaz ekipmanı ve cihazları: iki ya da daha fazla fonksiyona sahip bilek ve cep mekanik, elektronik-mekanik ve elektronik saatler).
12
Sivil silahlar, sivil ve hizmet ateşli silahların ana parçaları, mühimmat.
13
Hayvanlar ve bitkiler
14
Tekrarlayan olmayan yayınlar (kitaplar, broşürler, albümler, kartografik ve müzik yayınları, sayfa resimleri, takvimler, kitapçıklar, teknik medyada çoğaltılan yayınlar).

Ürünlerin iadesi nasıl yapılır?

İade işlemi için:

1
Müşteri destek servisini arayın veya adresine e-posta gönderin. [email protected]
2

Şadede şunlar bulunmalı: İade edilecek ürün, imzalı iade talebi, fatura.*

3
Arzu ettiğiniz kargo firması ile tarafımıza gönderin.
4
Ürün tarafımıza ulaştığında, e-posta adresinize veya telefon numaranıza bir bildirim gönderilecektir. Ürünleri iade ettikten sonra en geç 10 gün içinde paranız iade edilecektir.
*İade sürecinde ürünleri tanımlamak için kesinlikle her türlü çabayı göstereceğiz. Bununla birlikte, Şirket, çevrimiçi mağazamızda ürün alımı konusunda ek kanıt talep etme hakkını saklı tutar. Bunu sağlamazsanız, parayı iade etmeyi reddetmek hakkımız saklıdır.