Nasıl Çalışır?

Frogogo Nasıl Çalışır?

Frogogo — "En uygun fiyatla urunleri satın alirken kazanin - %100 Point Cashbcak"!

Harcadığınız tüm para hesabınıza bonus puan olarak ilave edilir. Ürününüzü seçtikten sonra satın alırken hesabınızda bulunan bonus puanlardan kullanın. Siparişi tamamlamak için ilave olarak yaptığınız ödemenin tamamı hesabınıza bonus puan olarak geri yüklenecektir!

Siparişin ne kadarı frogogo hesabından bonus puan ile ödenebilir?

Ürünün sayfasında o ürünle ilgili açıklamalara dikkat edin: "Bonus puan kullanabilirsiniz" yazar.

Örnek:

Fiyatlar neden bu kadar ucuz?

Ürünlerimizin temini distribütörlerden yapılmamaktadır. Doğrudan üreticiden tedarik edildiği için sunduğumuz fiyatlar ucuzdur. Ürünlerimizi yalnızca İnternet üzerinden satıyoruz, ticari showroom bina gibi maliyetlerimiz yoktur. Ayrıca, müşterilerimiz her zaman bize geri döndüğü için, reklam maliyetimiz de yoktur.

Frogogo hesabına nasıl bonus puan kazanılır?

1
Frogogo'da alışveriş yapın

Hesabınıza bonus puan kazanmanın başlıca yolu, frogogo'da alışveriş yapmaktır. Harcadığınız her TL hesabınıza bonus puan olarak geri dönecektir.

2
Partnerlerimizden alışveriş yapın

Partnerlerimizle sürekli ortak çalışmalar yürütmekteyiz. Oradan ürün satın alarak yaptığınız harcamaların karşılığında, Frogogo hesabınıza yükleyebileceğiniz bonus puan hediye çekleri kazanırsınız burada.

3
Siteye kayıt olun

Frogogo'ya kayıt olduğunuz anda hesabınıza 50 bonus puan yatırılacaktır. Böylece en baştan Frogogo'da nasıl karda olduğunuzu tecrübe etmeye başlayacaksınız.

4
Sosyal medya sayfalarımızı takip edin.

Her zaman yeni promosyonlar, özel ürünler ve diğer kazançlı aksiyonlar hakkında paylaşım yapıyoruz. Hesabınıza bonus puan kazanabileceğiniz promosyon kodları da yayınlıyoruz. Promosyon kodlarının kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinin burada.

5
Haberler için bültenimize kayıt olun

Promosyon kodu nasıl kullanılır?

Promosyon kodu — her birini bir kere kullanabileceğiniz, hesabınıza bonus puan kazanmak için verilen harf ve sayılardan oluşan koddur.

Promosyon kodu nasıl kullanılır?

1
Frogogo'da kayıtlı değilseniz, kayıt sırasında elinizde varsa promosyon kodunu girin.

2
Frogogo'da zaten bir hesabınız varsa, sitenin sağ üst köşesindeki "Hesabım" düğmesine tıklayın. Açılan menüde "Hesabım" seçeneğini seçin.

3
Açılan sayfada "Promosyon Kodu" alanını bulun, promosyon kodunuzu girin ve "Gönder" düğmesini tıklayın.

4
Kod doğru girilirse, ilgili miktar kadar bpnus puan anında hesabınıza yatırılmış olur.